Hakkımızda

Beyaz ay Madeni Eşya ve San. Tic. A.Ş.
Beyaz Ay Madeni Eşya Sn.Hüseyin Bal tarafından kurulmuştur.
E-ticaret ve üretim konularında kendisini okul hayatında ve dış piyasada geliştirdikten sonra 2009 yılında Beyaz Ay Madeni Eşya olarak üretim faaliyetlerine başlamıştır.
10 yılı aşkın üretim tecrübemizle müşterilerimize perakende ve toptan satış anlamında, kamp sandalyesi , kamp taburesi, ütü masası ve mobilya üretiminde gerek üretim kapasitesiyle , gerek profesyonel üretim ekibiyle üretim anlamında Türkiye ve İzmir in önde gelen üretici firmalarından biri olmuştur.
Moniev markası adı altında hem ihracat hem de yurtiçi ve yurtdışı e-ticaret faaliyetlerini hızla sürdüren ve kendini sürekli geliştiren bir firma olmuştur.

2021 yılından itibaren ise Beyaz Ay Madeni Eşya San. ve Tic. A.Ş. olarak belirtilen faaliyetlerimize devam ediyoruz.
Günlük Kamp sandalyesi üretim kapasitesi 2000 adettir. Bu sayı üretilen kamp sandalyesi modeline göre değişmektedir. Bunun yanı sıra günlük balkon masası üretim adedi 400, ütü masası adedi 300, kamp taburesi adedi ise 3000 adettir.
Üretilen ürünler hem fiyat hem kalite olarak bir çok avantaja sahiptir. 
Son kullanıcıların yorumlarını dikkate alarak ürünlerde modifikasyon ve değişikliğe gidip, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı hedefliyoruz.
Ürünlerimizi Moniev markamız altında üretiyor ve satıyoruz.
Aktif olarak Çiçeklik, Bahçe Çiti, Masa, Sandalye, Balkon Masası, Piknik Sandalyesi, Piknik Masası, Kamp Sandalyesi ve Kamp Masası üretimi yapmaktayız.

Yükleniyor...
0