4 Adet Kamp Sandalyesi Piknik Sandalye Gri + Katlanır MDF Masa

Hızlı Gönderi
Güvenli Alışveriş
İade ve Değişim
Sandalye Açıklamaları: Katlanır sandalyemizde 0,80mm et kalınlığında dkp boru kullanılmaktadır. Mat siyah renkte elektrostatik toz boyalıdır. Kumaşı 3 katmandan oluşmaktadır. 1. kat 600 denye kumaş 2. kat polietilen şilte 3. kat ise astardan oluşmaktadır. Kumaşı tek parçadır ve çift dikişlidir. Açma kapama mekanizması benzersizdir. Piyasadaki ürünler gibi kasarak çalışmaz ve oturma kısmındaki destek kumaşını kesmez. Bağlantı kısımlarında her bir perçin M5 rondela ile desteklenmektedir. Plastik kolları, ayak takozları ve diğer plastik parçaların ham maddesi Kopolimer Moblen'dir. Taşıma kapasitesi 100kg 'dır. Ürün ağırlığı: 3kg 'dır. Ürün ölçüleri: Oturma yüksekliği: 38cm Sırt yüksekliği (Yerden): 80cm Oturma alanı derinliği: 42cm Oturma alanı genişliği: 44cm Dıştan dışa genişliği: 57cm Kolçak genişliği: 5,5cm Kolçak derinliği: 35cm Kapalı halde ölçüleri: 56cm x 74cm x 8,5cm 1 yıl değişim garantilidir. Tasarım Tescil No: 2019 / 07510 Masa Açıklamaları: Üst tabla malzemesi Beyaz MDF Lam ‘dır. Üst tablası 50cm x 70cm boyutundadır ve 57cm yüksekliktedir. Ağırlığı 5kg ‘dır. Ayakları 0,80mm et kalınlığında dkp borudur. Ayakları mat siyah renkte toz boyalıdır.
-Sitemiz üzerinden aldığınız tüm ürünler fatura tarihlerinden itibaren 1 yıl boyunca üretim hatalarına karşı garantilidir.
-Tüm satışlarımızda kargo ücreti tarafımıza aittir. Sürat kargo ile ücretsiz olarak gönderim yapmaktayız.
-Ürünlerimizin tamamını İzmir'den göndermekteyiz.
-Hafta sonu (Cumartesi ve Pazar) ve resmi tatil günleri gönderim yapmamaktayız.
Bugünlere denk gelen siparişleriniz, ilk iş günü kargoya teslim edilmektedir.
-Siparişleriniz, biz kargo firmasına teslim ettikten sonra ortalama 1 - 3 iş günü içerisinde size teslim edilmektedir.
Kargo firmasının mobil çalışma alanlarında bu süre 7 güne kadar uzayabilmektedir.
-Ürün desisi 30 üzerinde olan veya ağırlığı 30kg üzerinde olan ürünleri kargo firmalarının kata çıkartma zorunlulukları bulunmamaktadır.
Kuryelerin birçoğu rica etmeniz durumunda yardımcı olmaktadırlar.
Aksi bir durumda lütfen bizimle iletişime geçiniz.
 
Bu ürünle ilgilenen kullanıcılar bunlarla da ilgilendi
Yükleniyor...
0